Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: <none>
el: <κανένα>

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Normal
el: Κανονικό

en: Processor
el: Επεξεργαστής

en: Revert
el: Επαναφορά

en: revert
el: επαναφορά

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Override defaults
el: Παράκαμψη προεπιλεγμένων

en: Style name
el: Όνομα στυλ

en: No replacement, just delete
el: Χωρίς αντικαταστάτη, απλά διαγραφή

en: !name must be an integer.
el: Το !name πρέπει να είναι ένας ακέραιος.

en: !name must be a positive integer.
el: Το !name πρέπει να είναι ένας θετικός ακέραιος.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
