Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Custom
fi: Oma

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Normal
fi: Normaali

en: Processor
fi: Prosessori

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Fast
fi: Nopea

en: revert
fi: palauta

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Override defaults
fi: Ohita oletusasetukset

en: Style name
fi: Tyylin nimi

en: No replacement, just delete
fi: Ei korvausta, ainoastaan poisto

en: !name must be an integer.
fi: Arvon !name pitää olla kokonaisluku.

en: !name must be a positive integer.
fi: Arvon !name pitää olla positiivinen kokonaisluku.

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
