Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: edit
fr: modifier

en: Default
fr: Par défaut

en: Add
fr: Ajouter

en: <none>
fr: --aucun--

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Overridden
fr: Supplanté

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Processor
fr: Processeur

en: Quality
fr: Qualité

en: Revert
fr: Rétablir

en: Fast
fr: Rapide

en: revert
fr: rétablir

en: Connection timeout
fr: Dépassement du temps de connexion imparti

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Override defaults
fr: Supplanter les paramètres par défaut

en: Style name
fr: Nom du style

en: No replacement, just delete
fr: Pas de remplacement, juste une suppression

en: !name must be an integer.
fr: !name doit être un entier.

en: !name must be a positive integer.
fr: !name doit être un entier positif.

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title
