Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Custom
gl: Personalizado

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Processor
gl: Procesador

en: Revert
gl: Volver

en: Fast
gl: Rápido

en: revert
gl: volver

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Override defaults
gl: Sobrescribir valores predeterminados

en: Style name
gl: Nome do estilo

en: No replacement, just delete
gl: Non remplazar, só borrar

en: !name must be an integer.
gl: !name debe ser un enteiro.

en: !name must be a positive integer.
gl: !name debe ser un enteiro positivo.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
