Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Style name
gu: શૈલીનુ નામ
