Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: List
hi: सूची

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: edit
hi: संपादन करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Add
hi: जोड़ें

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Normal
hi: सामान्य

en: Processor
hi: प्रोसेसर

en: Revert
hi: वापिस लाएँ

en: revert
hi: वापिस लाएँ

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
