Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Normal
hr: Normalno

en: Processor
hr: Procesor

en: Revert
hr: Vrati

en: revert
hr: vrati

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Override defaults
hr: Premosti zadane postavke

en: Style name
hr: Naziv stila

en: No replacement, just delete
hr: Nema zamjene, samo ukloni

en: !name must be an integer.
hr: !name mora biti cijeli broj.

en: !name must be a positive integer.
hr: !name mora biti pozitivni broj.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
