Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Add
id: Tambah

en: <none>
id: <nihil>

en: Custom
id: Tersuai

en: Overridden
id: Ditimpa

en: Processor
id: Prosesor

en: Revert
id: Kembali

en: Fast
id: Cepat

en: revert
id: kembalikan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Override defaults
id: Timpa bawaan

en: Style name
id: Nama gaya

en: No replacement, just delete
id: Tanpa pengganti, hapus saja

en: !name must be an integer.
id: !name harus sebuah bilangan bulat.

en: !name must be a positive integer.
id: !name harus sebuah bilangan bulat positif.

en: Weight for @title
id: Bobot @title
