Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: <none>
lt: -joks-

en: Custom
lt: Savitas

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: API Key
lt: API raktas

en: Normal
lt: Normalus

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: revert
lt: sugrąžinti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Style name
lt: Stiliaus pavadinimas

en: No replacement, just delete
lt: Be pakeitimo, tiesiog pašalinti

en: Weight for @title
lt: @title svoris
