Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Custom
pl: Własne

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: API Key
pl: Klucz API

en: Normal
pl: Zwykły

en: Processor
pl: Procesor

en: Extra
pl: Dodatkowy

en: Quality
pl: Jakość

en: Revert
pl: Przywróć

en: Fast
pl: Szybko

en: revert
pl: przywróć

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Override defaults
pl: Nadpisz ustawienia

en: Style name
pl: Nazwa stylu

en: No replacement, just delete
pl: Brak zastąpienia, tylko usunięcie.

en: !name must be an integer.
pl: !name musi być liczbą.

en: !name must be a positive integer.
pl: !name musi być dodatnią liczbą.

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
