Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: <none>
ro: <nimic>

en: Custom
ro: Personalizat

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: API Key
ro: Cheie API

en: Processor
ro: Procesor

en: Revert
ro: Revenire

en: revert
ro: revenire

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Override defaults
ro: Suprascrie opțiunile implicite

en: Style name
ro: Nume stil

en: No replacement, just delete
ro: Nici o înlocuire, doar ștergeți

en: !name must be an integer.
ro: !name trebuie să fie un număr întreg.

en: !name must be a positive integer.
ro: !name trebuie să fie un număr întreg pozitiv.

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
