Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add
ru: Добавить

en: <none>
ru: <нет>

en: Custom
ru: Собственная

en: Overridden
ru: Переопределён

en: API Key
ru: Ключ API

en: Normal
ru: Нормальный

en: Processor
ru: Процессор

en: Extra
ru: Дополнительно

en: Quality
ru: Качество

en: Revert
ru: Вернуть

en: Fast
ru: Быстро

en: revert
ru: вернуть

en: Connection timeout
ru: Тайм-аут соединения

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Override defaults
ru: Переопределить

en: Style name
ru: Название стиля

en: No replacement, just delete
ru: Без замены, только удаление

en: !name must be an integer.
ru: !name должно быть целым числом.

en: !name must be a positive integer.
ru: !name должно быть натуральным числом.

en: Weight for @title
ru: Вес @title
