Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Custom
sk: Vlastná

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Normal
sk: Normálny

en: Revert
sk: Vrátiť

en: revert
sk: vrátiť

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Override defaults
sk: Nahradiť predvolené

en: Style name
sk: Názov štýlu

en: No replacement, just delete
sk: Nenahradzovať, len vymazať

en: !name must be an integer.
sk: !name musí byť celé číslo.

en: !name must be a positive integer.
sk: !name musí byť kladné celé číslo.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
