Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: <none>
sl: <brez>

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Revert
sl: Povrni

en: revert
sl: povrni

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
