Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add
tr: Ekle

en: Custom
tr: Özel

en: Overridden
tr: Değiştirilmiş

en: Processor
tr: İşlemci

en: Revert
tr: Geri al

en: revert
tr: geri al

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Override defaults
tr: Varsayılanların üzerine yaz

en: Style name
tr: Stil adı

en: No replacement, just delete
tr: Değiştirme, sil

en: !name must be an integer.
tr: !name bir tam sayı olmalı.

en: !name must be a positive integer.
tr: !name pozitif bir tam sayı olmalı.

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
