Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Quality
ug: سۈپىتى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
