Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Override defaults
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཚབ་ཏུ་འཇུག

en: Style name
bo: བཟོ་ལྟའི་མིང

en: No replacement, just delete
bo: བརྗེ་ལེན་མེད་པས་སུབ་དགོས

en: !name must be an integer.
bo: !name་ངེས་པར་ཏུ་ཧྲིལ་གྲངས་ཡིན་དགོས།

en: !name must be a positive integer.
bo: !name་ངེས་པར་ཏུ་ཧྲིལ་གྲངས་ཕོ་ཡིན་དགོས།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
