Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Processor
br: Prosesor

en: About
br: Diwar-benn
