Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Add
bs: Dodaj

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Normal
bs: Normalno

en: Revert
bs: Vratiti

en: revert
bs: vratiti
