Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: <none>
ca: Cap

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Processor
ca: Processador

en: revert
ca: reverteix

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Override defaults
ca: Sobreescriu els valors per defecte

en: Style name
ca: Nom de l'estil

en: No replacement, just delete
ca: Sense reemplaçament, simplement esborra

en: !name must be an integer.
ca: !name ha de ser un enter.

en: !name must be a positive integer.
ca: !name ha de ser un enter positiu.

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
