Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Custom
et: Kohandatud

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Processor
et: Töötleja

en: Revert
et: Lähtesta

en: revert
et: tühista

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Override defaults
et: Kirjuta vaikeväärtused üle

en: Style name
et: Stiili nimetus

en: No replacement, just delete
et: Asendust ei ole, lihtsalt kustuta

en: !name must be an integer.
et: !name peab olema täisarv.

en: !name must be a positive integer.
et: !name peab olema positiivne täisarv.

en: Weight for @title
et: @title kaal
