Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Normal
eu: Arrunta

en: revert
eu: leheneratu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
