Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: <none>
hu: < nincs >

en: Custom
hu: Egyéni

en: Overridden
hu: Felülírva

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Normal
hu: Általános

en: Processor
hu: Feldolgozó

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Fast
hu: Gyors

en: revert
hu: visszaállítás

en: Connection timeout
hu: Kapcsolat időtúllépés

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Override defaults
hu: Alapértelmezés felülbírálása

en: Style name
hu: Stílus neve

en: No replacement, just delete
hu: Nincs csere, csak törlés

en: !name must be an integer.
hu: !name értékének egésznek kell lennie.

en: !name must be a positive integer.
hu: !name értékének pozitív egésznek kell lennie.

en: Weight for @title
hu: @title súlya
