Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: <none>
is: <enginn>

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Overridden
is: Yfirritað

en: API Key
is: API Lykill

en: revert
is: bakfæra

en: About
is: Um
