Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Disabled
it: Disattivato

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: Default
it: Predefinito

en: Add
it: Aggiungi

en: <none>
it: -nessuno-

en: Custom
it: Personalizzato

en: Overridden
it: Variato manualmente

en: Normal
it: Normale

en: Processor
it: Processore

en: Revert
it: Ripristina

en: revert
it: ripristina

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Override defaults
it: Sovrascrivi le impostazioni predefinite

en: Style name
it: Nome dello stile

en: No replacement, just delete
it: Nessuna sostituzione, semplice eliminazione

en: !name must be an integer.
it: !name deve essere un intero.

en: !name must be a positive integer.
it: !name deve essere un intero positivo.

en: Weight for @title
it: Peso per @title
