Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disabled
ja: 無効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Default
ja: デフォルト

en: Add
ja: 追加

en: <none>
ja: <なし>

en: Custom
ja: カスタム

en: Overridden
ja: オーバーライド

en: Normal
ja: ノーマル

en: Processor
ja: プロセッサー

en: Extra
ja: 拡張

en: Revert
ja: 戻す

en: Fast
ja: 速い

en: revert
ja: 戻す

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Override defaults
ja: デフォルト設定の上書き

en: Style name
ja: スタイル名

en: No replacement, just delete
ja: 置換なしで単純に削除

en: !name must be an integer.
ja: !name は整数でなければなりません。

en: !name must be a positive integer.
ja: !name は正の整数でなければなりません。

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
