Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі
