Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Processor
kn: ಸಂಸ್ಕಾರಕ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)

en: About
kn: ಕುರಿತು
