Image Optimize (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Overridden
ne: बदर भयो

en: Normal
ne: साधारण

en: About
ne: बारेमा
