Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау
