Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: edit
se: rievdda

en: Add
se: Lasit

en: About
se: Birra
