Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
