Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Custom
sv: Anpassad

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Revert
sv: Återställ

en: Fast
sv: Snabb

en: revert
sv: återställ

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Override defaults
sv: Åsidosätt standardvärden

en: Style name
sv: Namn på stil

en: No replacement, just delete
sv: Ingen ersättning, radera bara

en: !name must be an integer.
sv: !name måste vara ett heltal.

en: !name must be a positive integer.
sv: !name måste vara ett positivt heltal.

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
