Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
