Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: <none>
vi: <không>

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Overridden
vi: Đã ghi đè

en: Normal
vi: Bình thường

en: Processor
vi: Bộ xử lý

en: Revert
vi: Trở lại

en: Fast
vi: Nhanh

en: revert
vi: trở lại

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Override defaults
vi: Ghi đè lên mặc định

en: Style name
vi: Tên kiểu

en: No replacement, just delete
vi: Xóa mà không cần thay thế

en: !name must be an integer.
vi: !name phải là số nguyên.

en: !name must be a positive integer.
vi: !name phải là số nguyên dương.

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
