Image Block (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Delete block
af: Skrap blok
