Image Block (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: Delete block
hi: ब्लॉक को मिटाये

en: Image style
hi: छवि शैली
