Image Block (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: <none>
lv: <neviena>

en: Delete block
lv: Dzēst bloku

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
lv: Maksimāli atļautais attēla izmērs izteikts kā PLATUMSxAUGSTUMS (piemēram 640x480). Iestatiet 0 priekš bez ierobežojuma. Ja lielāks attēls ir augšuplādēts, tas tiek samazināts uz šādu izmēru.

en: Maximum file size
lv: Maksimālais faila lielums

en: Image style
lv: Attēla stils
