Image Block (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය
