Image Block (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: <none>
ta: <இல்லை>

en: Delete block
ta: பகுதியை அழி
