Image Block (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت
