Image Block (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: <none>
bn: <একটিও নয়>
