Image Block (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Delete block
eo: Forigu blokon

en: Image style
eo: Bilda stilo
