Image Block (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: <none>
is: <enginn>

en: Delete block
is: Eyða blokk
