Image Block (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Delete block
kk: Блокты жою
