Image Block (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Link target
sk: Cieľ prepojenia

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Delete block
sk: Odstrániť blok

en: Maximum upload size per file
sk: Maximálna veľkosť nahratého súboru.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
sk: Maximálne povolená veľkosť obrázku v tvare ŠÍRKAxVÝŠKA (napr. 640x480). Zadajte 0 pre žiadne obmedzenia. Ak je nahraný väčší obrázok, tak bude jeho veľkosť zmenšená na tieto rozmery.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
sk: Prosím definujte veľkosť obrázka vo formáte ŠÍRKAxVÝŠKA (napr. 640x480).

en: Image style
sk: Štýl obrázka
