Image Block (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Delete block
bo: ལྷུ་ལག་སུབ་པ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
