Image Block (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Delete block
ka: ბლოკის წაშლა
