Image Block (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг
