Image Block (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Delete block
ur: بلاک کو حذف کریں
